Учасникам ЗНО 2023

Міністерства освіти і науки України від 30 вересня 2020 року № 1210 затверджено календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року.

Відповідно до наказу реєстрація осіб для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 1 лютого до 5 березня 2021 року. Керівники закладів освіти зможуть зареєструвати учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО до 1 березня 2021 року.

До 30 квітня 2021 року зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.

Інформацію про результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів буде розміщено на інформаційних сторінках учасників тестування до 30 червня 2021 року.

Також повідомляємо, що зміст сертифікаційних робіт відповідатиме програмам зовнішнього незалежного оцінювання, затвердженим наказами Міністерства освіти і науки України від 26 червня 2018 року №696, від 20 грудня 2018 року №1426, від 04 грудня 2019 року №1513.

АКТУАЛЬНО! ПРОБНЕ ЗНО
Реєстрація для участі у пробному ЗНО-2021 триватиме з 05 до 19 січня.

Графік проведення ЗНО-2021

хімія

іспанська, німецька, французька мови

англійська мова25.05.2021
математика28.05.2021
українська мова/українська мова і література     01.06.2021
 історія України04.06.2021
 фізика07.06.2021

біологія10.06.2021
 географія15.06.2021

Для реєстрації особи, яка виявила бажання взяти участь у пробному ЗНО, необхідно:

1. Заповнити реєстраційну заяву  на сайті ВРЦОЯО; створити свою персональну сторінку "Особистий кабінет";
2. З персональної сторінки роздрукувати квитанцію на оплату вартості послуг для проведення пробного ЗНО (вартість участі в пробному зовнішньому оцінюванні буде визначена до 09 грудня 2020 року);

на основі цієї квитанції здійснити оплату в установах будь-якого банку України або в установах інших учасників фінансових послуг до 23 січня 2021 року (включно).

Особливості проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року

Переглянути

Особливості проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року (для учнів / слухачів / студентів).

Зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури 2021 року

Зовнішнє незалежне оцінювання з математики 2021 року
Переглянути

Тривалість і структура деяких тестів ЗНО 2020 року відрізняється від 2019, тож неодмінно перегляньте актуальну інформацію на сайті УЦОЯО: https://testportal.gov.ua/zno-2020-2/ Готуєшся до ЗНО з англійської, досі не до кінця знаєш, що чекає тебе на іспиті та як отримати найвищий бал? Тоді це відео для тебе!

Інструкція для вступу із сертифікатом ЗНО на основі повної загальної середньої освіти

План заходів щодо покращення результатів ЗНО-2021

Відповідальні виконавці

Термін виконання

Проаналізувати результати ЗНО 2020 року, розглянути їх на педагогічній раді школи.

Іванець О.М.

Жовтень, 2020

Здійснювати контроль за системним  підходом при формуванні кадрового забезпечення, враховуючи при цьому наступність під час викладання предметів одним учителем у середній та старшій ланках

Постійно

Сформувати варіативну складову робочого навчального плану  з урахуванням освітніх потреб учнів, запитів батьків, кадрового забезпечення, рекомендацій МОН

До 01.09.2020

Здійснювати  проведення системного внутрішньошкільного контролю за станом викладання навчальних предметів

Відповідно до річного плану роботи школи

Здійснювати проведення системного внутрішкільного моніторингу (стартовий, рубіжний, підсумковий) та відстежувати динаміку як навчальних досягнень учнів, так і якісного викладання предметів

Постійно:

вересень - стартовий,

січень - рубіжний,

травень - підсумковий

Вжити заходів щодо вдосконалення роботи  методичних об'єднань учителів за предметами щодо поширення кращого досвіду підготовки учнів до ДПА та ЗНО

Постійно

Проводити роз'яснювальну роботу серед громадськості та випускників школи щодо порядку та особливостей проведення ЗНО, ДПА, вступу до ВНЗ

Постійно

Забезпечити проведення профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю з метою надання допомоги у професійному самовизначенні та свідомому виборі предметів тестування

Іванець О.М.

Бевзюк Т.В.

Бартюк М.П.

Січень

Забезпечити об`єктивність оцінювання навчальних досягнень учнів з предметів

Постійно

Використовувати форми завдань зовнішнього незалежного оцінювання під час проведення уроків

Постійно

Забезпечити підготовку учнів до ЗНО на різних етапах уроку (під час вивчення нового матеріалу; під час перевірки знань (тестові завдання різної форми для поетапного контролю, тематичні та підсумкові тестові завдання); для закріплення нового матеріалу (індивідуальні й групові тестові вправи); як домашнє завдання) та в позаурочний час (максимально використовувати години предметів варіативної складової: факультативів, курсів за вибором, індивідуально-групових занять для підготовки учнів до ЗНО)

Постійно

Провести моніторинг якості викладання української мови, математики, історії України за результатами ДПА, які проходитимуть у формі ЗНО у 2021 році

Бевзюк Т.В.

2021р.

Проводити групові та індивідуальні консультації з навчальних предметів, обраних учнями для складання ЗНО та ДПА; удосконалювати форми, методи, прийоми підготовки учнів до тестування.

Лютий-травень

2021 р.

Проходження ЗНО онлайн  по тестах минулих років.  https://zno.osvita.ua//

(створений провідним українським освітнім інтернет-ресурсом Освіта.ua.)

Січень  - Березень,  2021року

Бартюк М.П., вчителі предметними.