Досягнення закладу

2022-2023  навчальний рік
Наші перемоги та досягнення:
Зірковий олімп:

Колектив закладу виборов Золоту медаль. Авторами проекту "Реалізація інноваційних підходів при викладанні предметів природничо-математичного циклу" є адміністрація закладу та всі учасники освітнього процесу.

Захищали проект - Іванець О.М., Тямушева Н.В.
Проводила майстер-клас вчитель трудового навчання - Бялявська Л.Г.

23-25 жовтня 2018 р. відбулася Десята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» та Восьма міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu» у Київському Палаці дітей та юнацтва.

Колектив закладу виборов Золоту медаль. Авторами проекту "Розвиток компетентностей учасників освітнього процесу в інноваційному освітньому середовищі" є адміністрація закладу та всі учасники освітнього процесу.
Захищала проект - Бартюк М.П., Пруц О.В. Проводила майстер-клас вчитель трудового навчання Дзіс К.П.

З 24 по 26.10.2017 р. у м. Києві відбулася IX Міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті», на якій заклад виборов Золоту медаль.
Авторами проекту "Використання інформаційно-цифрових технологій на уроках української мови та літератури - нова траєкторія розвитку особистості школяра" є Гандзюк Т.В., Калашник Т.В. та всі вчителі кафедри української мови та літератури. Захищала проект - Гандзюк Т.В. Проводила майстер-клас вчитель трудового навчання Білявська Л.Г.

16 березня 2017 року відбулася Восьма міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» у Київському Палаці дітей та юнацтва. Наш заклад презентував досвід роботи «Інноваційні підходи в закладах освіти до процесу формування творчої особистості та виховання громадянина-патріота». Даний проект виборов Срібну медаль. Директор закладу Іванець О.М. та заступник директора з навчально-виховної роботи Пруц О.В. поділилися напрацюваннями закладу з колегами під час прес-конференції.

З 20 по 22.10.2015 р. у м. Києві відбулася Міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті», на якій заклад став лауреатом І рівня та виборов Золоту медаль.
Авторами роботи були Іванець Ольга Миколаївна та заступник директора Андронатій Альона Анатоліївна. Методичний посібник був представлений у номінації "Самоврядування - основа демократичного виховання громадянина України"

З 12 по 14.03.2015 р. у м. Києві відбулася  Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти», на якій заклад виборов Золоту медаль.
Автором проекту була директор школи Іванець Ольга Миколаївна. Захист роботи пройшов динамічно та творчо.

2014-2015 навчальний рік перемога у конкурсі-огляді закладів освіти 2014-2015 навчальний рік перемога у спортивних конкурсах