Подяка з лінії вогню
        Учасники проекту «Промені дитячої душі», учні 11-Д, 10-Д, 9-Ж та 7-Д класів нашої школи у співпраці з ГО «МОЛЬФАР» отримали подяку з лінії вогню за допомогу бійцям в зоні бойових дій під Авдіївкою та Верхньоторецьким, дітям шкіл-інтернатів та дитячих будинків у прифронтовій зоні Донецької області та дітям з Вінницьких родин учасників АТО.

Тут, на лінії вогню, ми серцем осягнули безцінність твоїх дарів. Вони завжди з нами.
У бою захищають, у холод зігрівають, коли сумно - утішають Ти далеко й водночас близько, бо твої листи й подарунки наближають до нас усіх, кого ми любимо й хто любить нас.
Твоя світанкова душа має вже зрілий хист до любові, щедрості, добра. Такі діти, як ти, майбутнє країни - єдиної, мирної, щасливої.
Знай: наша Перемога матиме твою світлу усмішку й осяйний погляд твоїх очей.
Любимо тебе. Дочко України!
Заради твого гарного майбутнього ми захистимо нашу Батьківщину!

2017-02-19 09:17:36