Співпраця з ГО "Мольфар"
58 раз волонтери ГО «Мольфар» вирушають на Схід!
    Їх маршрут від Лебидинського і Широкіно, Авдіївки, Водяного, Трьохізбинки, Кримського і до Світлодарської дуги...
    Волонтери разом із учнями 11-Д класу нашої школи, учасниками благодійного проекту «Промені дитячої душі» - юними патріотами нашої вишневої України, завантажили автомобіль продуктами харчування вагою біля 2000кг, ліками та системами відео спостереження.( Два патріота з міста Тернопіль профінансувала виготовлення відеосистеми «ОКО ПЕРУНА» тепер - "Око Мольфара", вартість - 20 000грн).
     Частина вантажу іде Новою поштою, де по мірі розвантаження автівки, буде забиратись і доставлятись нашим воякам на лінію вогню.
Є певне хвилювання, бо туди де їдуть наші волонтери - постійна стрілянина.
     Друзі, подумки побажаймо їм успішної дороги і щасливого повернення до дому.

2017-02-21 23:24:07