Педагогічна майстерня
Педагогічна майстерня.
«Формування пізнавальної активності
на уроках хімії»

Вчитель хімії, вищої кваліфікаційної категорії, звання старший вчитель
Гуйван Т.В.

Педагогічне кредо вчителя: "Зацікав, щоб пізнати, навчай, щоб уміли вчитись, твори, щоб осмислити пізнання".
Проблема над якою працює вчитель: "Впровадження інтерактивних методів навчання як засіб формування пізнавальної активності учнів в процесі навчання хімії".
Завдання, які  ставить перед собою вчитель - це вибрати таку форму проведення уроку, яка здатна зацікавити кожного школяра, незалежно від його рівня підготовки; залучати всіх учнів класу до процесу навчання; визначити для кожного учня частку загального завдання, яке було би йому під силу, таким чином реалізую диференційований та індивідуальний підхід до навчання.

2017-02-22 00:06:00