Тижневик здорового способу життя

У закладі в період з 20.02.2017 року по 24.02.2017 року відбувся Тижневик здорового способу життя.

В ході тижневика було проведено ряд заходів, що дало змогу учням більше дізнатися про здоровий спосіб життя. Практично всі заходи були спрямовані на позитивне сприйняття здорового способу життя.

Відбулися зустрічі з лікарем - педіатром з МЛ «Центру матері та дитини» Кашубським В.С., який провів лекції з учнями 10-11класів на тему «Інфекції, що передаються статевим шляхом. ВІЛ- інфекції» та з учнями 9-х класів «Вплив шкідливих звичок на репродуктивне здоров'я підлітків».

Також лікар-акушер МЛ «Центру матері та дитини» провела лекцію з дівчатками 6-х класів на тему «Гігієна. Анатофізіологічні особливості дівчат».

2017-03-10 14:50:42