Перлини року - 2017

15 березня 2017 року на базі Вінницького міського палацу дітей та юнацтва відбувся міський фестиваль-конкурс вокально-хореографічного мистецтва «Діти України», у рамках якого проведено конкурси у номінаціях «Вокально-хореографічні композиції» та «Хореографічне мистецтво».

У фестивалі-конкурсі взяли участь 18 творчих колективів з вокально-хореографічними постановками, 24 хореографічні колективи у вікових категоріях «1-5 класи» та «6-11 класи». Шкільні хореографічні колективи представили на розгляд журі народні танці та різні види сучасної хореографії.

Серед вокальних колективів середніх і старших класів наш заклад - вокальний ансамбль «Золоті струни» нагороджено дипломом ІІІ ступеня.

У фестивалі-конкурсі вокально-хореографічного мистецтва «Діти України» - хореографічний колектив «EOC» нагороджено дипломом ІІІ ступеня.

2017-03-24 00:03:15