"Скарбничка здоров'я"
   21 квітня стартувала благодійна природоохорона акція "Скарбничка здоров'я".
     Вона є одним із етапів національно-патріотичного проекту "Патріотизм в юннатівському колі", започаткованим Вінницькою станцією натуралістів. Безпосередніми й активними учасниками проекту є учні нашої школи 11-Д, 10-Д, 9-Ж , 7-Д класів, вихованці гуртка «Юні садівники»(керівник Мигун П.П.) Юннати з 33 регіонів Вінницької області разом із учасниками бойових дій на Сході та волонтерами ГО "Мольфар", керівництвом обласного департаменту освіти висадили лікарські рослини, які згодом будуть зібрані у фіточаї для бійців у зону АТО.
     Додамо, що на території Вінницької станції юних натуралістів є ще один рослинний об'єкт, присвячений захисникам України - плодово-ягідна алея Небесної Сотні, яку сформували юні садівники нашої школи та області. Міні-сад дає вже перші плоди, з яких юннати й волонтери виготовляють смаколики для бійців у зону бойових дій на Сході.

2017-04-23 10:59:01