«Країна юних майстрів - 2017»
         11 травня в нашому місті на Європейській площі відбулась обласна виставка-звіт творчості «Країна юних майстрів - 2017».
        Учні 7-Д класу нашої школи, вихованці гуртка «Юні садівники» (керівник Мигун П.П.) Вінницької обласної станції юних натуралістів Якіменко Володимир та Смоляк Владислав представили свій майстер-клас «Щеплення лимону сорту Павлівський вприклад та покращеним копулюванням». Серед розмаїття юних майстрів області, з нашими юними садівниками мали нагоду по спілкуватись як пересічні відвідувачі майстерень так і керівники міста та області.
    Особливо зацікавився майстерністю хлопців Валерій Вікторович (голова Вінницької ОДА), а Івасюк І.Д. (директор Департаменту освіти і науки ВОДА) навіть допомагав виконувати певні операції юннатівського майстер-класу.
      Юні майстри, Володимир та Владислав були нагороджені почесними грамотами Департаменту освіти та науки ВОДА!

2017-05-12 23:21:52