Фестиваль науки

18 травня 2017 року в Донецькому національному університеті ім.Василя Стуса наші учні: Бідзіля Назар та Василець Валерія - 10Д клас, Кузьменко Дар'я - 8Є клас (наукові керівники - вчителі фізики та інформатики Тютюнова О.І. і Лучко Н.О.) та вихованці гуртка «Юні садівники» - Якіменко Володимир - 7Д і Кумар Аніта - дійсний член МАН - 11Д (науковий керівник - методист Мигун П.П. Вінницька ОСЮН) презентували свої науково-дослідницькі роботи у ІІІ Регіональній виставці учнівських робіт «Наукова весна» в рамках Фестивалю науки.
      Наші учні - юні науковці та керівники були нагороджені Дипломами ДонНУ ім. В Стуса!!!

2017-05-21 19:59:32