"Наша школа - школа сучасних знань!" / "Unsere Schule - die Schule des modernen Wissens!" / "Our school - the school of modern knowledge!" / "Nasza szkoła - to szkoła nowoczesnej wiedzy!"

 
Розділи сайту
Талановиті учні школи
2020-2021 н.р.
Пересунько Олександр

9-Б клас

Переможець І етапу Всеукраїнських олімпіад

 
Бондарчук Михайло

10-В клас

Переможець І етапу Всеукраїнських олімпіад

 
  
 
2019-2020 н.р.
 
 

 Бондарчук Михайло

 9-В клас

Переможець ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади: І місце - історія; І місце - правознавство.    

Переможець ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади:

І місце - історія, ІІ місце - правознавство.

 

 Мазур Максим

 9-В клас

Переможець ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади: ІІ місце - історія.    

Переможець ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади:

ІІ місце - історія.

 
 

 Батрак Софія

 8-Б клас

Переможець ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади: ІІ місце - історія.    


  

 Бранюк Юлія

 8-Б клас

Переможець ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади: ІІ місце - історія. 
  

 Пересунько Олександр

 8-Б клас

Переможець ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади: ІІІ місце - історія.
 
 
2018-2019 н.р.
 

 Кузнець Ілля

11-А клас

Переможець ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади:

ІI місце - правознавство; ІІІ місце - англійська мова.    

Переможець ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади:

ІІ місце - інформаційні технології; ІІІ місце - правознавство.
 

 Алабушева Тетяна

 11-А клас

Переможець ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади:

ІI місце - історія; ІІ місце - економіка.    

Переможець ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади:

ІІ місце - історія.
 
 

 Бондарчук Михайло

 8-В клас

Переможець ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади:

І місце - історія; ІІІ місце - фізика.    

Переможець ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади:

ІІ місце - історія.
 
 Гутник Яна

 10-Б клас

Переможець ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади:

ІІ місце - українська мова та література.

  Пугачова Анастасія

 11-В клас

Переможець ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади:

ІІІ місце - українська мова та література.
   Дорош Вікторія

 10-Б клас

Переможець ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади:

ІІІ місце - історія.
  Вишневський Артур

 11-А клас

Переможець ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади:

ІІ місце - історія.
 Старжинська Наталія

 11-В клас

Переможець ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади:

ІІІ місце - англійська мова.
  Дубінін Артур

 7-Є клас

Переможець ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади:

ІІ місце - фізика.
  
 
 

2017-2018 н.р.
 

Кузнець Ілля

10-А клас

Переможець ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади:

І місце - англійська мова; ІІ місце - інформаційні технології.    

Переможець ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади:

ІІІ місце - правознавство.

 

 Алабушева Тетяна

 10-А клас

Переможець ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади:

Кунинець Юлія

 11-Д клас

Переможець ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади:

І місце - українська мова та література.

Переможець ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади:

ІІІ місце - українська мова та література.
  
Ковбасюк Анастасія

 11-Б клас

Переможець ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади:

 місце - правознавство.
  
Євдокимов Костянтин

 9-В клас

Переможець ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади:

 місце - історія.
 

Переможець ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади:

 місце - історія.
 
 
 
 
 

 
 
 
 2016-2017 н.р.
 

Кузнець Ілля

9-Б клас

Переможець ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади:

ІІ місце - хімія; ІІІ місце - математика; ІІІ місце - правознавство; ІІІ місце - англійська мова.    

Переможець ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади:

ІІ місце - математика, ІІІ місце - географія.

 Старжинська Наталія

 9-Д клас

Переможець ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади:

І місце - українська мова та література; ІІІ місце - правознавство;
   

Переможець ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади:

ІІІ місце - українська мова та література.
  

 Алабушева Тетяна

 9-Б клас

Переможець ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади:

ІІ місце - хімія; ІІІ місце - історія; ІІІ місце - українська мова та література; ІІІ місце - правознавство.

  Переможець ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади:

ІІІ місце - хімія.

 

Пугачова Анастасія

 9-Д клас

Переможець ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади:

ІІІ місце - українська мова та література;

 
Кунинець Юлія

 10-Д клас

Переможець ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади:

І місце - українська мова та література.

Переможець ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади:

ІІ місце - українська мова та література.
  
Халаман Ірина

 10-Д клас

Переможець ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади:

ІІІ місце - українська мова та література.

  
Березовський Владислав

 11-А клас

Переможець ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади:

ІІІ місце - хімія.
  
Гутник Яна

 8-В клас

Переможець ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади:

ІІ місце - англійська мова.
  
Євдокимов Костянтин

 8-В клас

Переможець ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади:

ІІ місце - історія.
 

Переможець ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади:

ІІ місце - історія.
  
Майданюк Олександра

 7-Є клас

Переможець ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади:

ІІІ місце - фізика.
  
Шевчук Тетяна

 7-Ж клас

Переможець ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади:

ІІ місце - фізика.
  
Ковбасюк Анастасія

 10-Б клас

Переможець ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади:

ІІІ місце - правознавство.
  
Нагирняк Олег

 10-Д клас

Переможець ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади:

ІІ місце - правознавство.
  
Будєєв Олександр Віталійович

10-А клас

Переможець ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади:

ІІІ місце - біологія.
  
Шарко Юрій Олександрович

6-А клас

Переможець ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади:

ІІІ місце - математика.
  
Бондарчук Михайло Костянтинович

6-В клас

Переможець ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади:

ІІІ місце - математика.
  
Фоменко Денис Сергійович

7-А клас

Переможець ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади:

ІІІ місце - хімія.
  
Ткач Софія Сергіївна

7-Ж клас

Переможець ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади:

ІІ місце - фізика.

 
Поліщук Дмитро Олександрович

7-Ж клас

Переможець ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади:

ІІІ місце - фізика.
 
 
 
 
 
 
 


 
 
 
 

 
2015-2016 н.р.