Історія закладу

Наша школа розпочала свій шлях в 1962 році, як середня загальноосвітня школа. З 1966 року вона відома як середня школа робітничої молоді.

А з 1 вересня 1985 року школа №31 розпочала нове життя в стінах новобудови.

Першим директором був Пастух Степан Корнійович, який запам'ятався колективу як добрий, справедливий, відкритий для спілкування керівник.

Пастух Степан Корнійович

Хочеться згадати та віддати данину пошани наступному директору, якої вже з нами немає, але яка віддала любов, тепло, безкрайню турботу,  яка залишила в нашій пам'яті почуття безмірної вдячності за те, що була з нами, Добровольській Емілі Броніславівні.

Добровольська Емілія Броніславівна

Еміля Броніславівна продовжила добрі традиції започатковані Степаном Корнійовичем та додала ті пріоритети, ті якості, які були характерні її особистості. А головною її якістю було - велика працездатність і вимога  до себе та до оточуючих її колег в постійному русі вдосконалення.

Життя продовжувалося, час невгамовно вистукував свою чечітку. А нашу школу очолив новий керівник Гресько Олександр Петрович.

Гресько Олександр Петрович

За плечима цього досить молодого чоловіка уже було прожите одне важке життя (служба в Афганістані). Але учив він лише доброті, гуманізму, прагненню до духовності.

2011 - 2012 навчальний рік почався уже під іншим керівництвом - школу очолила Іванець Ольга Миколаївна.

Іванець Ольга Миколаївна.

Молода, енергійна, сильна духом вродлива жінка з чарівною посмішкою прийшла на посаду директора 31 школи. Висококваліфікований учитель та прекрасний керівник уже здобула повагу та авторитет у педагогічному колективі та технічному персоналі школи, серед учнів та їхніх батьків.  За доволі короткий час її роботи, уже багато зроблено, а ще більше заплановано. По жіночому, по господарському вона підійшла до справи. З притаманним їй естетичним смаком, уже вдосконалена актова зала, спортивний зал, музична студія. До її порад прислуховуються, навіть учителі, на чиїй робочий ниві не один десяток років.

Наша школа - це не просто учбовий заклад, це друга домівка для тих, хто навчався або навчається в ній, працював та продовжує працювати.

МИ ВСІ ОДНА СІМ'Я - ЄДИНА МИ РОДИНА!!!