Екскурсія до Верховної Ради України
   Під час участі в проекті "Сучасні творці України" ми мали честь зустрітися та поспілкуватися з народним депутатом України Сергієм Володимировичем Кудлаєнком. По завершенню розмови він зробив нам пропозицію, від якої просто неможливо було відмовитися. Нас було запрошено на екскурсію до Верховної Ради України. Здається, кожен "сидячи вдома перед телевізором", хоч раз мріяв потрапити туди. Ми не стали винятком та з радістю погодилися на цікаву пропозицію. Зустріч було призначено на 18 грудня. Зустрів нас Сергій Володимирович із своєю помічницею. Спочатку екскурсантів пригостили смачним обідом, а потім екскурсовод розповіла нам про саму будівлю Верховної Ради, картину художника Кулакова (яка відображає події 24 серпня 1991 року, коли 346 депутатів із 362 проголосували за незалежність України), про те, як проходять засідання та ще безліч цікавих фактів, подій та діяльності депутатів. Усім учасникам поїздки дуже сподобалася ця екскурсія. Ми щиро вдячні Кудлаєнку Сергію Володимировичу за запрошення.

2017-12-22 23:43:37