5 день роботи пришкільного табору "Мозаїка"
11.06.18 (понеділок). День кіно. Ранок розпочався традиційною зарядкою та лінійкою, на якій ми усі разом привітали наших іменинників. Потім усі загони мали чудову можливість переглянути надзвичайно цікавий 3D мультфільм «Таємниця Коко». Одягнувши окуляри діти потрапили у нібито реалістичний світ мультфільму. У другій половині дня усі загони займались у гуртках та секціях. Сьогодні на них чекали: «Спортивна ігротека», «Комп'ютерна наука», гурток іноземної мови «Happy English» та щоденний психологічний тренінг, який проводить практичний психолог нашого закладу Димчина Ірина Юріївна.

2018-06-11 17:17:21