10 день роботи пришкільного табору "Мозаїка"
18.06.18. День казки. Розпочався день традиційною зарядкою, а після смачного сніданку усі займалися у гуртках та секціях. Також готувалися до вечірнього казкового конкурсу. До того ж до нас у гості завітали омбудсмени з цікавою програмою. Після обіду нарешті розпочався конкурс казки на сучасний лад. З особливим креативом та ентузіазмом загони підійшли до поставленого завдання. Конкурс став веселим та позитивним закінченням сьогоднішнього дня. А 6 загін «Капітошки» відвідав «Вінницький літературно-меморіальний музей М.М. Коцюбинського.

2018-06-18 16:57:23