Освітній конгрес
      15-16 червня директор закладу Іванець Ольга Миколаївна відвідала Освітній конгрес «Школа майбутнього - шанси та перспективи» в м. Києві, який проводився Goethe-Institut в Україні спільно з Міністерством освіти і науки України.
    Освітній конгрес ознаменував наукове та, водночас, святкове завершення Українсько-німецького року мов 2017/2018.

Спільно з експертами з Німеччини, Швейцарії та України в рамках Конгресу піднімалися та критично обговорювалися основні аспекти реформи шкільної освіти:
- спрямованість на компетенції та нові освітні стандарти;
- цифрове навчання у шкільній освіті;
- навчання та підвищення кваліфікації вчителів;
- виклики в професійній освіті;
Під час Освітнього конгресу учасники мали змогу отримали відповіді на наступні питання:
- Навіщо нам потрібна спрямованість на компетенції в освіті?
- Які виклики та шанси тягне за собою цифрове навчання у школах?
- Які є можливості та межі у шкільній освіті?
- Як можна реформувати професійну освіту та яку роль відіграють у
цьому іноземні мови?
 Освітній конгрес «Школа майбутнього - шанси та перспективи» створює можливості для міжнародних зустрічей, під час яких можна обмінюватися ідеями та створювати власні мережі для співпраці.

2018-06-19 01:18:46