11 день роботи пришкільного табору "Мозаїка"
19.06.18. День щастя. У першій половині дня усі отримали заряд енергії на зарядці та сніданку, а потім працювали у гуртках, де набиралися знань, адже у другій половині дня на загони чекав інтелектуальний марафон. Різні завдання на логіку, спритність, інтуїцію та швидкість мислення спонукали діток до розумової активної діяльності, а разом з тим і повеселили та розважили. Підсумком стало нагородження переможців. Також 4 загін попрямував на екскурсію до «Вінницького літературно-меморіального музею М.М. Коцюбинського, а загін 3 відвідав бібліотеку ім.К.Л.Тімірязєва.

2018-06-19 17:26:13