14 день роботи пришкільного табору "Мозаїка"
22.06.2018. День закриття. У першій половині дня загони готувалися до естрадно - розважального шоу «Музичні пародії» та загальнотабірного свята «Прощавай, табір». Відбулася урочиста лінійка присвячена закриттю табірної зміни. На превеликий жаль вихователів та дітей, це був останній день у таборі. Діти не хотіли покидати табір та прощатися зі своїми вихователями, з якими вони здружилися і весело провели час. По закінченню робочого дня всі діти з позитивними емоціями і гарним настроєм пішли на літні канікули.

2018-06-22 22:32:31