Екологічний проект "Чиста Вінниця"
16.05.2019 року відбулася фінальна презентація проектної діяльності організованої бізнес-школою REINBОW. До фіналу увійшли 5 команд із чотирьох шкіл (8, 30, 31 та 33). Учні нашої школи обрали екологічну тематику, а саме "Чиста Вінниця". Вони успішно втілили в життя заплановану їдею та почали робити наше місто чистішим та кращим. Перша акція була проведена 21 квітня і зібрала вона близько 50ти людей. Серед тих, хто долучилися були не лише учні, а й небайдужі студенти нашого міста. Такі акції плануються і надалі. Команда "Чиста Вінниця" сподівається на підтримку усіх, хто бажає аби наша перлина Поділля дійсно сяяла та милувала око мешканцям міста та нашим гостям!

2019-05-17 10:22:24