Вибори президента школи
Сьогодні в нашій школі відбулися вибори президента школи.
Участь у виборах взяли 51,3% учнів, а також вчителі. Виборці позначали свого кандидата в бюлетенях та кидали їх в спеціальну скриньку.

У виборах приймали участь 4 кандидати: Рудий Владислав (9-Б клас), Грущенко Валерія (8-А клас), Білоусова Софія (7-Вклас), Романюк
Інна (6-Б клас).

Бюлетені були успішно підраховано ШВК. Зіпсованих бюлетенів виявили - 5,5 %.
За результатами виборів президентом школи на 2019-2020 н.р. стає
Рудий Владислав - 39,3% .
ІІ місце, а отже заступником президента стає Грущенко Валерія - 21,9%.
Головою Ради міністрів стає Романюк Інна - 18,1%.
Помічником президента, секретарем, стає Білоусова Софія - 15,2%
 Вітаємо вас усіх! Адже у цих шкільних виборах не може бути переможців і переможених. Ми працюємо над спільними справами для нашої школи. МИ - єдина команда! Кожен з вас може зробити зі свого боку вагомий внесок у громадське життя школи та створити усі умови, аби ваше навчання стало цікавішим, яскравішим та активнішим!

2019-05-24 17:19:36