Дистанційні курси вчителів

Підвищення кваліфікації педагогічних працівників
за уніфікованою індивідуальною програмою навчання
із використанням дистанційних технологій

КВНЗ «ВАНО» для проходження підвищення кваліфікації педагогічних працівників уточнює наступну інформацію:

1. Для проходження підвищення кваліфікації за індивідуальною освітньою програмою педагогічні працівники реєструються на сайті академії у розділі «Дистанційне навчання» або «Підвищення кваліфікації» у стрічці «Реєстрація» відповідно до затвердженого плану-графіка підвищення кваліфікації педагогічних працівників на 2020 рік.

2. Скачати з додатку (Лист КВНЗ «ВАНО» від 25.03.2020 № 01/9-317) індивідуальну освітню програму підвищення кваліфікації (4 сторінки). Ознайомитися зі змістом: заповнити на сторінці 1 позначені поля*; скласти Навчально-тематичний план на сторінці 3 - зайти за посиланням «Слухачам в умовах карантину» у розділі «Дистанційне навчання»; вибрати з переліку тем до модулів теми для опрацювання (30 год.).

3. Опрацювати теми модулів (по 4 год.): переглянути презентацію з коментарем за посиланням; виконати тестові та практичні завдання; надіслати викладачеві, отримати від нього відповідь про результати виконання; внести відповідні позначки до індивідуальної освітньої програми підвищення кваліфікації (3 сторінка).

Зміст навчального модуля

4 год.

«Зараховано»

Тарасенко Г.С.

4.  Після опрацювання вибраних тем (30 год.) слухач заповнює сторінку 4   -  «Звіт». Пише його в довільній формі: інформує щодо ефективності запропонованої форми навчання з використанням дистанційних, інформаційно-комунікативних та цифрових технологій в освітньому процесі; висловлює побажання, пропозиції тощо. В останньому абзаці означає завдання щодо подальшого саморозвитку.

5.  Тільки після завершення навчання -  опрацювання вибраних тем (не менше 30 год.) та заповнення цілого пакету документів (4 сторінки)  необхідно надіслати його на адресу академії: bil@mail.nest.vn.ua  (Лист КВНЗ «ВАНО» від 25.03.2020 № 01/9-317) під назвою «Індивідуальна програма ПІБ»  із коментарем «Прошу зареєструвати виконання індивідуальної програми».

Інформуємо також:

-        термін навчання необмежений;

-   педагогічні працівники можуть отримати консультації щодо оформлення документів та порядку підвищення кваліфікації у керівників та кураторів відповідних курсів.

РОБОТА РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ ІЗ ВІДКРИТТЯ "Алгоритму реєстрації"

АЛГОРИТМ РЕЄСТРАЦІЇ

Контакти працівників КВНЗ «ВАНО»

Список працівників закладу які проходять курси:

Асистенти вчителів закладів загальної середньої освіти з інклюзивним та інтегрованим навчанням, які працюють в середній та старшій школі

Тимчук Ліана Вікторівна

Учителі  англійської мови (спеціалісти І категорій)

Мізернюк Н.І.

Практичні психологи

Димчіна І.Ю.

Учителі фізики та астрономії (спеціалісти І та ІІ категорій)

Бондарчук Ю.І.