Проходження курсів

Доводимо до Вашого відома, що з 03.06.2020 до 05.06.2020 буде організовано в реальному часі (синхронному режимі) із використанням дистанційних технологій навчання підвищення кваліфікації у формі Компенсаційної Спеціалізованої Школи Освітян (КСШО) для педагогічних працівників різних категорій проблеми «Сторітелінг, відеоскрайбінг як новітні технології створення навчальних презентацій» (відповідно до додатку № 2 Плану-графіка підвищення кваліфікації педагогічних працівників на 2020 рік, затвердженого наказом Департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 21.12.2019 № 197-к).

Педагогічні працівники мають зареєструватися на сайті академії (http://academia.vinnica.ua) у розділі «Дистанційне навчання» або «Підвищення кваліфікації» у стрічці «Реєстрація» на сторінці «Реєстрація на школи» не пізніше, ніж за день до початку роботи КСШО.

Після реєстрації слухачі отримають подальші інструкції на свої електронні пошти.

Інформацію про навчально-тематичний план КСШО,  час її проведення можна знайти   в додатку до цього листа й на сайті КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти» у розділі «Дистанційне навчання» - «Слухачам в умовах карантину» - «Районний рівень» та інструктивно-методичних рекомендаціях, що висвітлюються на головній сторінці у рубриці  «Новини» - «Увага. Важлива інформація».

2020-06-01 11:14:05