24 серпня - День Незалежності України
День Незалежності - головне державне свято України, що відзначається щороку 24 серпня на честь прийняття Верховною Радою УРСР Акту проголошення незалежності України.

Цього року українці святкують 29 років незалежності своєї країни, упродовж яких вони відстоювали своє право бути вільними. І сьогодні триває боротьба за свободу, ідентичність та територіальну цілісність держави. Українські захисники відстоюють незалежність ціною власного життя. Ми віримо в них і в нашу перемогу!

Тож щиро вітаємо з Днем Незалежності України! Бажаємо успіхів і плідної праці на благо українського народу. Нехай це свято додасть Вам наснаги і творчих здобутків в ім'я процвітання нашої незалежної Батьківщини. Від усієї душі зичимо всім українським родинам міцного здоров'я, щастя і благополуччя!

2020-08-24 11:41:44