Всеукраїнська акція з прибирання
Напередодні проведення Всеукраїнської акції з прибирання зелених зон та благоустрою території, яка цьогоріч запланована на 19 вересня, наші учні прибирали навколишню місцевість. Україна стане частиною міжнародного руху, акції прибирання відбудуться у всьому світі, об"єднають мільйони учасників у 180 країнах, які щорічно в третю суботу вересня виходять на прибирання у своїй країні.
"Всесвітній день прибирання - World Cleanup  Day" проводиться з метою формування національної культури чистоти, благоустрою, правильного поводження з відходами, дбайливого ставлення до довкілля та створення сприятливих умов для розвитку волонтерства і самореалізації української молоді, розвитку місцевих громад.

2020-10-05 00:25:50