Педагогічні читання

06 січня 2021 року о 10.00, з дотриманням законодавства України в частині запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2, відбулись педагогічні читання з використання інформаційно-комунікаційного засобу дистанційного спілкування (Google Meet).

Для якісної підготовки та проведення педагогічних читань створено творчу групу у складі вчителів:
       Тютюнова О.І. - керівник групи, керівник Школи молодого вчителя, керівник м/о вчителів фізики та інформатики;
       Рибак О.В. - член групи, учитель біології;
       Тимчук Л.В. - член групи, асистент вчителя в інклюзивному класі;
       Бобильов С.Е. - член групи, вчитель фізкультури;
       Сабардак В.А. - член групи, вчитель фізкультури;
       Димчіна І.Ю. - член групи, практичний психолог закладу.
Вивчено наступні питання:
      - Академічна доброчесність учасників освітнього процесу в умовах дистанційного навчання; (З досвіду роботи вчителів)
      - Психологічні аспекти академічної доброчесності учасників освітнього процесу.

У курсі розглянуто поняття «академічна доброчесність» та зосередимо увагу на тому, як вчитель чи вчителька 8-11 класів може сприяти формуванню культури академічної доброчесності в учнів.

Курс пропонує інструменти для роботи з учнями старших класів: методичні рекомендації, робочий зошит, сценарії уроків, презентації, інтерактивний тест.

ПОСИЛАННЯ НА КУРС

2021-01-10 12:29:15