Другий день перебування у пришкільному таборі "Планета мрій" (06.06.2023 р.)

Другий день перебування в пришкільному таборі «Планета мрій» (06.06.2023) розпочався ранковою гімнастикою і продовжився в урочистим відкриттям. На святковій лінійці кожен загін здав рапорт старшій вожатій (девіз, речівку загону), та усі разом проголосили девіз та речівку і весело, активно, гучно заспівали гімн табору «Планета мрій», після чого кожен загін отримав головний атрибут свого перебування у таборі - загонові хустинки. Також усіх присутніх з урочистих відриттям табору привітали своїми виступами учні КЗ «Вінницький ліцей № 31» Тараненко Саяна з піснею «Соловей» та Вронська Уляна з танцем та моделі, які продемонстрували показ мод.
  Після урочистої лінійки до табору завітали справжні пірати із «Піратською вечіркою» разом з дітьми вони дуже цікаво та позитивно провели час.
  Протягом дня загони займались своїми справами по плану, а також гуртковою роботою та брали участь у тренінгах.

2023-06-13 19:38:21