Третій день перебування у пришкільному таборі "Планета мрій" ( 07.06.2023 р.)
  Третій день перебування в пришкільному таборі «Планета мрій» (07.06.2023 р.) був насичений цікавими та різноманітними заходами. Учні із задоволенням відвідали кінотеатр «Smart Cinema», де отримали багато приємних та позитивних емоцій від перегляду фільму. Також у цей день до пришкільного табору завітали артисти Вінницької філармонії зі своїми концертними номерами, разом із ними наші загони поринули у світ музики, танців та пісень.
  Протягом дня усі загони займались справами по плану, брали участь у гуртковій роботі та у тренінгу «Знайомство», метою якого є створення умов для кращого знайомства учнів.

2023-06-13 19:50:34