Пришкільний табір "Планета мрій" - 2023

Шановні батьки,
 Ще зовсім небагато залишилося до літніх канікул - найрадіснішого та найяскравішого часу для всіх школярів. Адже можна хоч ненадовго забути про навчання, книжки і завдання, а замість них - відпочивати та займатися улюбленими справами.

Концепція нашої команди пришкільного табору «Планета мрій» - це допомогти батькам організувати відпочинок для Ваших дітей, поки Ви на роботі.

Табір «Планета мрій» - найдрайвовіший, найлітніший та реально крутий табір, який, можливо, здійснить потаємні бажання Ваших дітей...

На дітей чекає:

• дворазове харчування (сніданок та обід);
• ранкові зарядки, прогулянки на свіжому повітрі, рухливі ігри, спортивні змагання;
• найкраща оглядова екскурсія рідним містом Вінницею на двоповер-ховому автобусі-кабріолеті з професійним гідом;
• походи в кінотеатри «Родина» та «SmartCinema», або просто перегляд фільмів у колі друзів;
• релакс серед тварин та можливість спробувати нові фотозони у Подільському зоопарку;
• поїздка на катері вздовж берегів річки Південний Буг;
• похід у планетарій, який відкриває світ, де зорі стають ближчими, а безмежний Всесвіт відкриває свої таємниці;
• квести та інтелектуальні конкурси;
• майстер-класи «Творчої майстерні»;
• предметні гуртки та психологічні тренінги;
• інтерактивне розважальне шоу "Піратська вечірка";
• ігрова зона з колекцією ігор, якій позаздрить навіть член клубу «Geekach»;
• найатмосферніший боулінг, де завжди є з ким позмагатися (*Не важливо, якщо Ви ніколи не грали в боулінг, інструктори покажуть Вам пару кидків, після яких Ви станете шанувальником боулінгу!);
• цікаві зустрічі та знайомство з новими друзями;
• а кожен день буде тематичним, наповненим інтерактивними заняттями, конкурсами, фестивалями та розвагами, які допоможуть дітям проявити свої таланти та отримати незабутні емоції від літа - 2023.

За батьківський кошт буде організовано закуплено усе необхідне для перебування дітей у таборі, батькам лиш необхідно записати дітей у табір!

З вірою в ПЕРЕМОГУ! Та щасливе майбутнє наших дітей!

У комунальному закладі "Вінницький ліцей 31" працюватиме пришкільний табір з 5 по 22 червня (14 днів). Час роботи табору з 9:00 год. до 17:00 год.

У таборі буде створено 6 загонів по 20 дітей. З ними будуть працювати по 2 вожатих у дві зміни та вчительський колектив для проведення гуртків та занять.

Харчування безкоштовне (сніданок та обід).

Всі заходи та перебування дітей в таборі будуть відбуватися з урахуванням санітарно-епідеміологічних норм.

Під час сигналу повітряної тривоги діти будуть знаходитися в найпростішому укритті за адресою вул. Б.Ступки, 13. Під час сигналу тривоги протягом екскурсій діти будуть перебувати у найближчому сховищі.

Враховуючи побажання батьків, усі витратні матеріали для щоденних потреб та організації занять, додаткові екскурсії та майстер-класи будуть закуповуватися/замовлятися організовано за кошти батьків. Загальна сума ще узгоджується та буде повідомлена згодом.

Для зарахування дітей батькам необхідно:

попередньо заповнити google-форму за посиланням  ;

заповнити заяву  та згоди , здати директору табору Чабанюк Тетяні Петрівні (каб.105) або заступнику директора табору Слівінській Анні Сергіївні (кабінет завуча з виховної роботи), щоденно до 17:00 год. (або роздрукувати вдома, заповнити та передати класним керівником);

копію свідоцтва про народження дитини;

*дітям пільгових категорій надати копії документів для підтвердження пільг;

копію карти профілактичних щеплень (форма 063/o);

медичну довідку (форма 079/о), де вказано групу для занять фізкультурою та підтвердження відсутності контакту з інфекційними хворими / епідемоточення (взяти в період з 1 по 5 червня).

Усі діти будуть організовано застраховані на період перебування у таборі.

Перевага у першочерговому зарахуванні до пришкільного табору надається дітям пільгових категорій.

Для перебування в таборі, дітям необхідно мати головні убори та індивідуальні пляшки з мінеральною негазованою водою щодня.

Перший день перебування у пришкільному таборі "Планета мрій"( 05.06.2023).

Другий день перебування у пришкільному таборі "Планета мрій" (06.06.2023 р.).

Третій день перебування у пришкільному таборі "Планета мрій" (07.06.2023 р.).

Четвертий день перебування у пришкільному таборі "Планета мрій" (08.06.2023 р.).

П'ятий день перебування у пришкільному таборі "Планета мрій" (09.06.2023 р.).

Шостий день перебування у пришкільному таборі "Планета мрій" (12.06.2023 р.).

Сьомий день перебування у пришкільному таборі "Планета мрій" (13.06.2023 р.).