Всесвітній день запобігання самогубствам
10 вересня - Всесвітній день запобігання самогубствам або Всесвітній день запобігання суїциду - міжнародна дата, яка відзначається по всій планеті щорічно, починаючи з 2003 року, з метою сприяння діяльності щодо запобігання самогубств у всьому світі. З цією ж метою Овчарук Лілією Олександрівною інспектором Лівобережного відділу поліції Головного управління Національної поліції у Вінницікій області капітаном поліції було проведено флешмоб та профілактичні бесіди з учнями закладу. А педагог-організатор з учнівським самоврядуванням підготували інформаційну радіолінійку "Цінуй життя!".

2018-09-10 13:57:14