Звіт про роботу учнівського самоврядування за 2018-2019 н.р.
 Учнівське самоврядування нашої школи працьовите і дружелюбне. Наша Основна мета - виховувати в учнів активну життєву позицію.
 У 2018-2019 н.р. учнівським самоврядування нашої школи було проведено багато загальношкільних змагань, конкурсів, свят і акцій. Також ми брали активну участь у міських.
 Кожне міністерство має свій план роботи, за яким працює. У школі з допомогою шкільного парламенту було проведено ряд виховних заходів, які стали традиційними:
 Традиційно у нашій школі були проведені: святкова лінійка на честь 1 вересня, День Вчителя, свято до 8 березня, "31 школа має талант" та інші.
 Два рази на рік (восени та навесні) у нашій школі проходить День здоров'я. Його мета - допомогти зрозуміти цінність свого життя основою якого є здоров'я.
 Так з вересня наша школа активно брала участь у всіх благодійних акціях для зони ООС. А саме: «Подільський кошик захиснику Відчизни», "Пригости захисника", «Благодійна акція у зону ООС» взимку. Усі учні та вчителі завжди активно долучаються до таких акцій.
 Учнівське самоврядування та учні закладу взяли участь у «Фестивалі патріотичних справ», який пройшов на базі обласної станції юних натуралістів. Школа отримала подяку за значний внесок у розвиток патріотичного виховання.
 Також проводилися благодійні акції «5 картоплин» для людей похилого віку, «Вклонімось низенько» для вчителів школи, що вийшли на пенсію. Акція «Подарунок від Св. Миколая» по збору коштів для дітей позбавлених батьківського піклування. Представники команди президента займалися збором коштів та передачею їх до ПДЮ. «Серце до серця» - зібрання коштів для придбання медичного обладнання у дитячі лікарні. Збором коштів також займалися представники учнівського самоврядування. Та благодійна акція «Великодній кошик» для літніх самотніх людей нашого міста.
 Представники команди президента та омбудсменами проводилися майстер-класи на тему: «Україна у серці», та бесіди-вікторини : «Знай свої права дитино» для наших наймолодших учнів (5-х класів).
 Була проведена акція кольорових шкарпеток в День сонячних дітей, до якої долучилося багато учнів, аби підтримати таку дитину, що стала цьогоріч ученицею нашої школи.
 У нашому закладі були проведені благодійні Ярмарки до яких долучилися учні 5-11-х класів.
 Учні з команди президента також є членами команди КВН та щорічно беруть участь у міськїй грі КВК, де цьогоріч вибороли ІІ місце.
 Також представники самоврядування прийняли участь у міському проектному бізнес-практикуму. Створили свій проект «Чиста Вінниця» та долучили небайдужих учнів та студенті усього міста до прибирання Перлини Поділля. Із цим проектом вони вийшли у фінал та планують продовжувати цю діяльність, залучаючи ще більше молоді.
 Прес-служба постійно займається фотографуванням усіх заходів, що проходять у школі. Та подання статей і фоторепортажів до шкільної газети «Світанок», яка отримала відзнаки у 4тому обласному конкурсі медіа.
 Голова внутрішніх справ систематично робить оголошення у радіорубці.
 Команда президента регулярно відвідує засідання клубу «Лідер» та конференції, що проводить міський палац дітей та юнатства.
 Представники учнівського самоврядування активно залучаються до організації усіх шкільних та міських заходів.
 В закладі відбуваються акції "Зроби подвір'я школи затишним", участь в яких беруть учні 7-10 класів. В організації прибирання допомагали активісти школи.
 Також команда президента та небайдужі учні нашої школи долучилися до Всеукраїнської благодійної акції «Happy Мяу для Мурчика», яка здійснювалась у рамках проекту «Біоетика». Ми зібрали і передали корм у 2 притулки "Планета" та "Островок".
Президент та його команда проводять рейди по перевірці шкільної форми та змінного взуття, а також рейд "Не запізнись!".
 Отож, робота шкільного парламенту у нашій школі налагоджена досить добре. Є надбання і помилки, з якими приходить досвід. Ми плануємо ставити перед собою нові цілі та йти до них!

2019-05-15 10:05:58