Педагогічна рада
05 січня 2021 року о 10.00, з дотриманням законодавства України в частині запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2, відбулась педагогічна рада з використання інформаційно-комунікаційного засобу дистанційного спілкування (Google Meet).

Тема: «Використання технологій дистанційного навчання у освітньому процесі: методика, пошук, результат».
           Мета: вироблення позитивної мотивації діяльності педагогічного колективу з вивчення та впровадження новітніх освітніх технологій дистанційного навчання; ознайомлення з досвідом реалізації сучасних засобів та сервісів інтернет-ресурсів в умовах організації дистанційного освітнього процесу.
    Завдання:
- розширити інформаційне поле педагогів щодо нових підходів до організації дистанційного освітнього процесу;
- актуальність проблеми використання сервісів інтернет-ресурсів в умовах організації дистанційного освітнього середовища.
 План проведення педагогічної ради:
1. Про виконання рішень попередньої педради - Іванець О.М.

2. Теоретичні основи щодо організації дистанційного навчання в закладі. Бартюк М.П.
3. Засоби та інструментарій організації дистанційного навчання.
(з досвіду роботи вчителів)
  - Курганова І.М. (7 хв.) - Використання платформи Google Classroom в умовах дистанційного навчання; (https://classroom.google.сom);
  - Зіньковська А.О. (7 хв.) - Використання онлайн-сервісів, які дозволяють створювати інтерактивні вправи;
  - Лисюк Л.О. (7 хв.) - Використання інтерактивної онлайн-дошки Jamboard;
  - Немченко-Васілініч Т.В. (7 хв.) - Використання цифрових інструментів для моніторингу знань учнів в умовах дистанційного навчання (google form, всеосвіта, на урок).

4. Соціально-психологічні аспекти взаємодії учасників освітнього процесу під час дистанційного навчання.   Дон Н.О.
5. Затвердження рішення педради.   Іванець О.М.
6. Різне.

Матеріали педагогічної ради: