ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

Сьогодні відзначають 102-гу річницю проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.
Україна... Золота, чарівна сторона. Земля рясно прикрашена квітами і зеленню, маленькими та великими річками, полями та горами. Скільки ніжних поетичних слів придумали люди, щоб висловити гарячу любов до краю, де народилися й живуть!
Україна народила велетнів сили і духу - таких, як Петро Сагайдачний, Богдан Хмельницький, Іван Сірко, Григорій Сковорода, Устим Кармелюк, Юрій Дрогобич, Тарас Шевченко, Іван Франко, Леся Українка, Михайло Грушевський... Цей перелік можна продовжити й іменами наших сучасників, які примножують славу нашої Батьківщини. І сьогодні ми говоримо про річницю проголошення Соборності нашої держави.

До дня Соборності України учителі, учні закладу та їх батьки створили віртуальний Ланцюг Єдності. Сила нації в єдності!
А також учнями закдаду створено віртуальну виставку малюнків «У серці з Україною» до Дня Соборності України. Малюнки виконали учні: Пономарьова А. (8-Б кл.), Коновальчук А. (6-А кл.), Чекман Е. (5-Ж кл.), Боднарчук А. (5-Г кл.), Довженко С. (5-Г кл.), Долинка Т. (5-А кл.), Близнюк А. (6-В кл.), Каліцінський Я. (5-А кл.), Федоренко А. (5-Є кл.), Грінчук С. (5-Є кл.), Мунтіян А. (6-Г кл.), Бетанова А. (6-В кл.), Кобзар С. (7-Є кл.), Кваша С. (7-Є кл.), Вознюк Е. (8-Є кл.), Глухенький І. (7-Б. кл.), Пилипчук В. (7-Є кл.), Россоха М. (6-В кл.), Понуровська С. (5-Б кл.), Ткаченко А (6-Ж кл.), Лозовський І. (5-А кл.), Покиньчереда М. (6-В кл.), Данилюк В. (7-Д кл.), Кравець Я. (6-Б кл.), Гуменна Ю. (6-В кл.), Кравцова Д. (5-Д кл.), Наваліхіна А. (5-В кл.), Котяш О. (6-Є кл.), Кузьменко М. (6-В кл.), Анпілова А. (7-А кл.), Коновальчук К. (6-Г кл.), Войтов Є. (6-В кл.), Сарнецький А. (6-В кл.), Бровко А. (8-А. кл.), Осадчук О. (7-А. кл.), Когут В. (7-Гкл.), Перепелиця М. (7-Г кл.), Михальнюк А. (7-Г кл.), Слівінська Д. (7-Г кл.), Василяка С. (7-Г кл.)

2021-01-23 18:00:16