Шостий день перебування у пришкільному таборі "Планета мрій" (12.06.2023 р.)

Шостий день перебування у пришкільному таборі «Планета мрій» (12.06.2023 р.) - ДЕНЬ ТАЛАНТІВ традиційно розпочався із ранкової зарядки. Після сніданку до учнів завітали представники патрульної поліції, які ще раз нагадали про важливість дотримання правил дорожнього руху. Протягом дня загони займались у гуртках «Скарб народу - мова», гуртку природничих наук «Експерментаріум», ІТ-гуртку, творчій майстерні, «Магія пера», гуртку медіа-грамотності, спортивному гуртку, та брали участь у тренінгах.
  Проявити свої творчі здібності та вміння діти змогли на Фестивалі «Планета мрій має таланти». Ми всі знову переконалися, що наш табір багатий на талановитих та обдарованих дітей, які здобудуть у своєму житті ще не одну перемогу!

2023-06-14 13:31:15